Продукція > VISHAY > CSC09A01820KGEJ
CSC09A01820KGEJ
CSC09A01820KGEJ Vishay
csc.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 820K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC09A01820KGEJ Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays CSC09A-01820K2%EJe3