Продукція > VISHAY DALE > CSC09B014K70GPA
CSC09B014K70GPA
CSC09B014K70GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 9pin 4.7Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC09B014K70GPA CSC09B014K70GPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 9pin 4.7Kohms 2% Bussed