Продукція > VISHAY / DALE > CSC10A01100KGPA
CSC10A01100KGPA
CSC10A01100KGPA Vishay / Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 10pin 100Kohms 2% Bussed
на замовлення 1740 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC10A01100KGPA CSC10A01100KGPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP