Продукція > VISHAY / DALE > CSC10A0110K0GPA109
CSC10A0110K0GPA109
CSC10A0110K0GPA109 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 1/5W 10Kohm 2% 100V 100ppm 10pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук