Продукція > VISHAY DALE > CSC10A01120RGPA
CSC10A01120RGPA
CSC10A01120RGPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 9 RES 120 OHM 10SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 10pin 120ohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC10A01120RGPA CSC10A01120RGPA Виробник : Vishay / Dale csc-1762732.pdf Resistor Networks & Arrays 10pin 120ohms 2% Bussed