Продукція > VISHAY DALE > CSC10A0112K0GPA
CSC10A0112K0GPA
CSC10A0112K0GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 9 RES 12K OHM 10SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 10pin 12Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC10A0112K0GPA CSC10A0112K0GPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 10pin 12Kohms 2% Bussed