Продукція > VISHAY DALE > CSC10A0115K0FPA
CSC10A0115K0FPA
CSC10A0115K0FPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 9 RES 15K OHM 10SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 10pin 15Kohms 1% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC10A0115K0FPA CSC10A0115K0FPA Виробник : Vishay / Dale csc-105207.pdf Resistor Networks & Arrays 10pin 15Kohms 1% Bussed