Продукція > VISHAY DALE > CSC10A011K20GPA
CSC10A011K20GPA
CSC10A011K20GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 9 RES 1.2K OHM 10SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 10pin 1.2Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC10A011K20GPA CSC10A011K20GPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 10pin 1.2Kohms 2% Bussed