Продукція > VISHAY / DALE > CSC10A011K50GPA
CSC10A011K50GPA
CSC10A011K50GPA Vishay / Dale
VISH_S_A0010744143_1-2571461.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 10pin 1.5Kohms 2% Bussed
на замовлення 435 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC10A011K50GPA CSC10A011K50GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 9 RES 1.5K OHM 10SIP