Продукція > VISHAY / DALE > CSC10A011M00GPA
CSC10A011M00GPA
CSC10A011M00GPA Vishay / Dale
csc-105207.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 10pin 1Mohms 2% Bussed
на замовлення 1672 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC10A011M00GPA CSC10A011M00GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 9 RES 1M OHM 10SIP