CSG2401C CABUR
Виробник: CABUR
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 12÷24VDC; 100A; IP20; OUT: 1
Type of power supply: switching
Output voltage: 12...24V DC
Output current: 100A
Mounting: for DIN rail mounting
IP rating: IP20
Body dimensions: 234x105x130mm
Number of outputs: 1
Insulation voltage: 3kV
Efficiency: 92%
Electrical connection: screw terminals
Operating temperature: -20...60°C
Supply voltage: 340...550V AC
Voltage between phases (for three phase system): 3 x 400...500V AC
Output voltage range: 11.5...29V DC
Protection: anti-overload OPP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Kind of power supply: for DIN rail
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CSG2401C CABUR
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 12÷24VDC; 100A; IP20; OUT: 1, Type of power supply: switching, Output voltage: 12...24V DC, Output current: 100A, Mounting: for DIN rail mounting, IP rating: IP20, Body dimensions: 234x105x130mm, Number of outputs: 1, Insulation voltage: 3kV, Efficiency: 92%, Electrical connection: screw terminals, Operating temperature: -20...60°C, Supply voltage: 340...550V AC, Voltage between phases (for three phase system): 3 x 400...500V AC, Output voltage range: 11.5...29V DC, Protection: anti-overload OPP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Kind of power supply: for DIN rail.