CSLF4D17NP-781 Sumida America Components Inc.
CSLF4D17.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: CMC 1A 2LN 780 OHM SURFACE MOUNT
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.075" (1.90mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Impedance @ Frequency: 780 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1A 2LN 780 OHM SURFACE MOUNT, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.075" (1.90mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Impedance @ Frequency: 780 Ohms @ 100 MHz.