CSM2FF2181-25.000M-TR
CSM2FF2181-25.000M-TR Ascend Frequency Devices
CrystalsDescriptions.aspx?P_Id=09c53fb4-3621-4df9-a684-d8b35a6121bf&pt=-1&pd=-1
Виробник: Ascend Frequency Devices
Description: 25.000MHZ, HC49/US SMD 4.5MM, 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 25 MHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 25.000MHZ, HC49/US SMD 4.5MM, 3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 25 MHz.