Продукція > VIKING > CSN05FTDVR620
CSN05FTDVR620 Viking
csn-series.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 620mΩ; 250mW; ±1%; CSN
Type of resistor: metal film
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 0.62Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: CSN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 620mΩ; 250mW; ±1%; CSN, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.62Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: CSN.