Продукція > VIKING > CSN05FTFVR267
CSN05FTFVR267 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 267mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 0805
Power: 0.25W
Resistance: 267mΩ
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 267mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 0805, Power: 0.25W, Resistance: 267mΩ, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film, Case - mm: 2012.