Продукція > VIKING > CSN05FTFVR910
CSN05FTFVR910 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 910mΩ; 250mW; ±1%; CSN
Case - mm: 2012
Resistance: 0.91Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: CSN
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 910mΩ; 250mW; ±1%; CSN, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.91Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: CSN.