Продукція > VIKING > CSN05FTGVR133
CSN05FTGVR133 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 133mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.25W
Resistance: 133mΩ
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 133mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.25W, Resistance: 133mΩ, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film.