Продукція > VIKING > CSN05FTGWR107
CSN05FTGWR107 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 107mΩ; 125mW; ±1%; -55÷155°C
Power: 0.125W
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: metal film
Resistance: 0.107Ω
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 107mΩ; 125mW; ±1%; -55÷155°C, Power: 0.125W, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: metal film, Resistance: 0.107Ω, Tolerance: ±1%, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012.