Продукція > VIKING > CSN05FTGWR133
CSN05FTGWR133 Viking
CSN-Series.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 133mΩ; 125mW; ±1%; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.125W
Resistance: 133mΩ
Tolerance: ±1%
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Mounting: SMD
Type of resistor: metal film
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 133mΩ; 125mW; ±1%; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.125W, Resistance: 133mΩ, Tolerance: ±1%, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film.