Продукція > VIKING > CSN05FTGWR178
CSN05FTGWR178 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 178mΩ; 125mW; ±1%; -55÷155°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Tolerance: ±1%
Resistance: 178mΩ
Power: 0.125W
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 178mΩ; 125mW; ±1%; -55÷155°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Tolerance: ±1%, Resistance: 178mΩ, Power: 0.125W, Case - inch: 0805, Type of resistor: metal film, Case - mm: 2012.