Продукція > VIKING > CSN05FTWVR249
CSN05FTWVR249 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 249mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C
Case - mm: 2012
Resistance: 249mΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 75ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 249mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 249mΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 75ppm/°C.