Продукція > VIKING > CSN06FTETR100
CSN06FTETR100 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1206; 100mΩ; 1W; ±1%; -55÷155°C
Case - mm: 3216
Resistance: 0.1Ω
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1206; 100mΩ; 1W; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 0.1Ω, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C.