Продукція > VIKING > CSN06FTEUR100
CSN06FTEUR100 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1206; 100mΩ; 500mW; ±1%; -55÷155°C
Case - mm: 3216
Resistance: 0.1Ω
Power: 0.5W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1206; 100mΩ; 500mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 0.1Ω, Power: 0.5W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C.