Продукція > VIKING > CSN06FTFV1R00
CSN06FTFV1R00 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1206; 1000mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C
Case - mm: 3216
Resistance:
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1206; 1000mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 1Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD.