Продукція > VIKING > CSN06FTFVR130
CSN06FTFVR130 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1206; 130mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C
Type of resistor: metal film
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Resistance: 0.13Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1206; 130mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Resistance: 0.13Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216.