Продукція > VIKING > CSN06FTFVR261
CSN06FTFVR261 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1206; 261mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 1206
Power: 0.25W
Resistance: 261mΩ
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1206; 261mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 1206, Power: 0.25W, Resistance: 261mΩ, Tolerance: ±1%, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film, Case - mm: 3216.