Продукція > VIKING > CSN10FTDTR274
CSN10FTDTR274 Viking
CSN-Series.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2010; 274mΩ; 1W; ±1%; -55÷155°C; 50ppm/°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 2010
Type of resistor: metal film
Power: 1W
Resistance: 274mΩ
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Case - mm: 5025
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2010; 274mΩ; 1W; ±1%; -55÷155°C; 50ppm/°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 2010, Type of resistor: metal film, Power: 1W, Resistance: 274mΩ, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Case - mm: 5025.