Продукція > VIKING > CSN10FTFQR130
CSN10FTFQR130 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2010; 130mΩ; 750mW; ±1%; -55÷155°C
Type of resistor: metal film
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Resistance: 0.13Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2010; 130mΩ; 750mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Resistance: 0.13Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025.