Продукція > VIKING > CSN12FTDAR787
CSN12FTDAR787 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 787mΩ; 1.5W; ±1%; -55÷155°C
Case - mm: 6332
Resistance: 787mΩ
Power: 1.5W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 787mΩ; 1.5W; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Resistance: 787mΩ, Power: 1.5W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 50ppm/°C.