Продукція > VIKING > CSN12FTDSR169
CSN12FTDSR169 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 169mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C; 50ppm/°C
Type of resistor: metal film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 2W
Resistance: 0.169Ω
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 169mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C; 50ppm/°C, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film, Operating temperature: -55...155°C, Power: 2W, Resistance: 0.169Ω, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 50ppm/°C.