Продукція > VIKING > CSN12FTDSR300
CSN12FTDSR300 Viking
csn-series.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 300mΩ; 2W; ±1%; CSN
Mounting: SMD
Type of resistor: metal film
Resistance: 0.3Ω
Tolerance: ±1%
Power: 2W
Case - inch: 2512
Case - mm: 6332
Manufacturer series: CSN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 300mΩ; 2W; ±1%; CSN, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film, Resistance: 0.3Ω, Tolerance: ±1%, Power: 2W, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Manufacturer series: CSN.