Продукція > VIKING > CSN12FTDSR560
CSN12FTDSR560 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 560mΩ; 2W; ±1%; CSN
Mounting: SMD
Case - mm: 6332
Manufacturer series: CSN
Type of resistor: metal film
Resistance: 0.56Ω
Tolerance: ±1%
Power: 2W
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 560mΩ; 2W; ±1%; CSN, Mounting: SMD, Case - mm: 6332, Manufacturer series: CSN, Type of resistor: metal film, Resistance: 0.56Ω, Tolerance: ±1%, Power: 2W, Case - inch: 2512.