Продукція > VIKING > CSN12FTFSR160
CSN12FTFSR160 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 160mΩ; 2W; ±1%; CSN
Manufacturer series: CSN
Type of resistor: metal film
Mounting: SMD
Power: 2W
Resistance: 0.16Ω
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 160mΩ; 2W; ±1%; CSN, Manufacturer series: CSN, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Power: 2W, Resistance: 0.16Ω, Tolerance: ±1%, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332.