Продукція > VIKING > CSN12FTFSR180
CSN12FTFSR180 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 180mΩ; 2W; ±1%; CSN
Mounting: SMD
Manufacturer series: CSN
Case - mm: 6332
Resistance: 0.18Ω
Tolerance: ±1%
Power: 2W
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 180mΩ; 2W; ±1%; CSN, Mounting: SMD, Manufacturer series: CSN, Case - mm: 6332, Resistance: 0.18Ω, Tolerance: ±1%, Power: 2W, Case - inch: 2512, Type of resistor: metal film.