Продукція > VIKING > CSN12FTFSR200
CSN12FTFSR200 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 200mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C
Case - mm: 6332
Resistance: 0.2Ω
Power: 2W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 200mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Resistance: 0.2Ω, Power: 2W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C.