Продукція > VIKING > CSN12FTFSR470
CSN12FTFSR470 Viking
csn-series.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 470mΩ; 2W; ±1%; CSN
Type of resistor: metal film
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6332
Resistance: 0.47Ω
Power: 2W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: CSN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 470mΩ; 2W; ±1%; CSN, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Resistance: 0.47Ω, Power: 2W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: CSN.