Продукція > VIKING > CSN12FTFSR510
CSN12FTFSR510 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 510mΩ; 2W; ±1%; CSN
Case - mm: 6332
Manufacturer series: CSN
Type of resistor: metal film
Resistance: 0.51Ω
Tolerance: ±1%
Power: 2W
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 510mΩ; 2W; ±1%; CSN, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Manufacturer series: CSN, Type of resistor: metal film, Resistance: 0.51Ω, Tolerance: ±1%, Power: 2W.