Продукція > VIKING > CSN12FTFSR604
CSN12FTFSR604 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 604mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C
Mounting: SMD
Type of resistor: metal film
Operating temperature: -55...155°C
Resistance: 604mΩ
Tolerance: ±1%
Power: 2W
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 604mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film, Operating temperature: -55...155°C, Resistance: 604mΩ, Tolerance: ±1%, Power: 2W, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332.