Продукція > VIKING > CSN12FTFSR665
CSN12FTFSR665 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 665mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Resistance: 665mΩ
Tolerance: ±1%
Power: 2W
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 665mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Resistance: 665mΩ, Tolerance: ±1%, Power: 2W, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD.