Продукція > VIKING > CSN12FTFTR360
CSN12FTFTR360 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 360mΩ; 1W; ±1%; CSN
Case - mm: 6332
Resistance: 0.36Ω
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: CSN
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 360mΩ; 1W; ±1%; CSN, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Resistance: 0.36Ω, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: CSN.