Продукція > VIKING > CSN12FTWAR133
CSN12FTWAR133 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 133mΩ; 1.5W; ±1%; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Power: 1.5W
Resistance: 133mΩ
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 75ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 133mΩ; 1.5W; ±1%; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Power: 1.5W, Resistance: 133mΩ, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 75ppm/°C, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film.