Продукція > VIKING > CSN12FTWSR100
CSN12FTWSR100 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 100mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C; 75ppm/°C
Mounting: SMD
Type of resistor: metal film
Operating temperature: -55...155°C
Resistance: 0.1Ω
Power: 2W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 75ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 2512; 100mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C; 75ppm/°C, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film, Operating temperature: -55...155°C, Resistance: 0.1Ω, Power: 2W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 75ppm/°C, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332.