Продукція > VIKING > CSN13FTFQR121
CSN13FTFQR121 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 121mΩ; 750mW; ±1%; -55÷155°C
Case - mm: 3225
Resistance: 121mΩ
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 121mΩ; 750mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Resistance: 121mΩ, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C.