Продукція > VIKING > CSN13FTFQR130
CSN13FTFQR130 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 130mΩ; 750mW; ±1%; -55÷155°C
Type of resistor: metal film
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Resistance: 0.13Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 130mΩ; 750mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Resistance: 0.13Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225.