Продукція > VIKING > CSN13FTFQR620
CSN13FTFQR620 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 620mΩ; 750mW; ±1%; CSN
Case - mm: 3225
Resistance: 0.62Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: CSN
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 620mΩ; 750mW; ±1%; CSN, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Resistance: 0.62Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: CSN.