Продукція > VIKING > CSN13FTFUR133
CSN13FTFUR133 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 133mΩ; 500mW; ±1%; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.5W
Resistance: 133mΩ
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 133mΩ; 500mW; ±1%; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.5W, Resistance: 133mΩ, Tolerance: ±1%, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film.