Продукція > VIKING > CSN13FTHUR030
CSN13FTHUR030 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 30mΩ; 500mW; ±1%; CSN
Mounting: SMD
Manufacturer series: CSN
Power: 0.5W
Case - inch: 1210
Resistance: 30mΩ
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 30mΩ; 500mW; ±1%; CSN, Mounting: SMD, Manufacturer series: CSN, Power: 0.5W, Case - inch: 1210, Resistance: 30mΩ, Tolerance: ±1%, Case - mm: 3225, Type of resistor: metal film.