Продукція > VIKING > CSN13FTJQR030
CSN13FTJQR030 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 30mΩ; 750mW; ±1%; -55÷155°C
Mounting: SMD
Power: 0.75W
Case - inch: 1210
Operating temperature: -55...155°C
Resistance: 30mΩ
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 30mΩ; 750mW; ±1%; -55÷155°C, Mounting: SMD, Power: 0.75W, Case - inch: 1210, Operating temperature: -55...155°C, Resistance: 30mΩ, Tolerance: ±1%, Case - mm: 3225, Type of resistor: metal film.