Продукція > VIKING > CSN13FTWQR133
CSN13FTWQR133 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 133mΩ; 750mW; ±1%; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.75W
Resistance: 133mΩ
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 75ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1210; 133mΩ; 750mW; ±1%; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.75W, Resistance: 133mΩ, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 75ppm/°C, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Mounting: SMD, Type of resistor: metal film.