CSP-6R0L124R-TW
CSP-6R0L124R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4034_CSP_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 6.0V 0.12F 9*4*12 EDLC
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: PC Pins
Part Status: Active
Capacitance: 120 mF
Voltage - Rated: 6 V
на замовлення 231 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6.0V 0.12F 9*4*12 EDLC, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: PC Pins, Part Status: Active, Capacitance: 120 mF, Voltage - Rated: 6 V.